O firmie

kueperpolska   Witamy na stronie firmy Kueper Polska Sp. z o.o.


 Oferujemy sita przemysłowe | profesjonalne lemiesze do pługów śnieżnych | płyty poliuretanowe

 

Jesteśmy (jako spółka córka powstała w 2011 roku) bezpośrednim przedstawicielem firmy Küper GmbH & Co. KG. założonej w 1957 roku w Bochum. Firma Küper produkuje najwyższej jakości wyroby trudnościeralne wykonane z różnego rodzaju gumy, poliuretanu, stali oraz spieków węglika i ceramiki. Są one stosowane w branży wydobywczej a od 1967 roku także w zimowym utrzymaniu dróg. W ofercie posiadamy sita przemysłowe (do przesiewaczy, kruszywa, techniczne), profesjonalne lemiesze odśnieżne a także płyty poliuretanowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zastosowaniu najlepszych materiałów oraz bardzo rygorystycznemu i nowoczesnemu procesowi produkcji, produkty firmy Küper odznaczają się najwyższą jakością i trwałością przewyższającą trwałość wyrobów konkurencji. Dzięki temu Küper stał się wiodącym producentem w swoich dziedzinach, a produkty firmy znajdują odbiorców w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Misją firmy Küper jest ciągły rozwój i optymalizacja produktów. Dzięki temu Klienci otrzymują wyroby światowej klasy, dostosowane do swoich zadań, które dzięki swojej trwałości są niezawodne i opłacalne.

Zapraszamy do współpracy! 

swiat