plaskiepl

  Sita płaskie z wypróbowanym i cenionym mocowaniem, wykonane z najwyższej jakości materiałów.


W porównaniu do standardowych sit stalowych, sita płaskie firmy Küper wykonane z gumy lub poliuretanu zapewniają wielokrotne zmniejszenie wytwarzanego podczas produkcji hałasu. Z testów wynika, że emisja hałasu jest aż o 78% niższa!

 

Sita płaskie firmy Küper mają szerokie spektrum zastosowań - począwszy od sit odwadniających ze szczeliną 0.16mm, po ciężkie sita z gumy GIGANT do najtrudniejszych zadań, np. odsiewu wstępnego, do którego stosuje się oczka nawet 200mm. Sita płaskie produkowane są ze wszystkich materiałów firmy Küper: gum GIGANT i CLEAN, oraz poliuretanów KÜPRENE i GK-SOFT. Sita płaskie firmy Küper posiadają zbrojenie stalowe, zazwyczaj w postaci ramy albo perforowanej płyty stalowej. Możliwe są także wersje samonośne wzmacniane od dołu dodatkowymi wiązarami.

 

 

Formy i wymiary sit płaskich są zmienne i dostosowywane indywidualnie do potrzeb Klienta. Sita płaskie mogą zostać wykonane dokładnie według życzeń klienta, a więc pasują do istniejących przesiewaczy, których konstrukcja tym samym nie wymaga żadnych zmian.

 

 

Sita płaskie, sita do przesiewaczy firmy Küper znajdują najczęściej zastosowanie w kamieniołomach, kopalniach żwiru, kopalniach piasku, stalowniach, zakładach koksowniczych i w przemyśle recyklingowym i spożywczym. Wszędzie tam poddawane są największym obciążeniom, dlatego firma Küper dokłada wszelkich starań, aby sita tego rodzaju odznaczały się najwyższą jakością oraz możliwie największą trwałością i wydajnością.  

  

 

 

Standardowe wymiary sit płaskich

 

W przypadku sit płaskich i odwadniających nie ma standardowych wymiarów. Każde sito produkowane jest według zamówienia Klienta i dopasowane do posiadanego przez niego przesiewacza, z wyjątkiem sit panelowych o wymiarze 300x1000mm.


 

Cechy i zalety

  

strzalka Ekstremalnie wytrzymałe na              obciążenia.

 

strzalka Wykonanie w różnych wymiarach       i typach form, w zależności od           potrzeb; także jako samonośne         sita płaskie.

  

strzalka Nie wymagają przebudowy                 przesiewacza.

  

strzalka Dostępne we wszystkich                    materiałach stosowanych przez        firmę Küper.

 

strzalka Sita od lekkich, z bardzo małymi       szczelinami, do odwadniania,           po sita typu ciężkiego z gumy lub

      innych materiałów.

 

 

 

Folder do pobrania pdf download_resize

 

 


 

Materiały

 

strzalka poliuretan KÜPRENE

strzalka poliuretan GK-Soft

strzalka guma GIGANT

strzalka guma CLEAN

strzalka stal Technologia

 plaskie1

Sito płaskie typu A ze stalową ramą, wzmocnione stalą sprężynową.

plaskie2

Sito płaskie typu P zbrojone stalą sprężynową.

 plaskie3

Sito płaskie typu B z własną konstrukcją nośną i oczkami o przekroju stożkowym.


 

 Przykłady zastosowania sit płaskich firmy Küper

odwadniajace2 plaskiezastosowanie1 plaskiezastosowanie2