matypl

 Maty sitowe wykonane z szerokiej gamy materiałów idealnie dostosowanych do każdego zadania.


Firma Küper produkuje szeroką gamę mat sitowych. Dostępne są maty do odwadniaczy oraz maty przesiewające w następujących materiałach: poliuretan KÜPRENE lub GK-SOFT, Vulkollan® i guma GIGANT. W zależności od zastosowania, maty sitowe są odlewane w formach lub wytłaczane, a także wyposażone w zbrojenie lub bez niego (np. maty gumowe ze wzmocnieniem tkaniną). Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, w porównaniu do standardowych mat sitowych innych producentów, maty do przesiewaczy oraz maty do odwadniaczy produkowane przez firmę Küper mają podwyższoną odporność na ścieranie.

 

Maty sitowe znajdują zastosowanie w przemyśle recyklingowym i drzewnym, jak również w kamieniołomach, żwirowniach i kopalniach piasku.  W ofercie firmy Küper znajdują się także specjalne wersje mat odwadniających odpornych na mikroby.

Wymiary mat sitowych

 

Maty do odwadniaczy lub maty przesiewające produkowane są według wymiarów podanych przez Klienta. Możliwe wykonanie mat z dodatkowymi płaskownikami stalowymi i otworami montażowymi do odwadniaczy kołowych, oraz inne opcje.

Sprawdź też nasze sita do przesiewaczy.


 

Cechy i zalety

 

strzalka Dostępne w różnych                          materiałach: poliuretan,                    Vulkollan® lub guma GIGANT.

 

strzalka Używane w recyklingu,                       kamieniołomach i żwirowniach       oraz w przemyśle drzewnym.

 

strzalka Do wszystkich typów

      przesiewaczy i odwadniaczy

      dostępnych na rynku.

 

strzalka Dla poliuretanu: dostępne w             różnych twardościach, do                 różnych zastosowań.

       


 

Materiały

 

strzalka poliuretan KÜPRENE

strzalka poliuretan GK-SOFT

strzalka Vulkollan®

strzalka guma GIGANT


Folder do pobrania  pdf download_resize

 


 

Maty sitowe - przykłady zastosowania


mata1 mata do_odwadniacza2